این مردگان زمستان در اوز است ، اما افکار من در حال حاضر در باغ و شروع نهال ها در داخل خانه است. حقیقت این است که من روزهای شروع نهال را در داخل خانه می ترسیدم زیرا هر چقدر هم که سخت تلاش کنم ، در نهایت آنها طولانی و لاغر می شوند و از بین می روند. چه اتلاف وقت و انرژی! اما با یک اصلاح ساده و یک زن و شوهر از لوازم خانگی ارزان ، من یک درمان ساده برای "سندرم نهال ساق پا" مخوف پیدا کردم.

بعد از کمی تفکر و چند تلاش برای استفاده از مواد مختلفی که در دست داشتم ، سرانجام روی یک راه حل ارزان و ساده قرار دادم که نه تنها میزان نور خورشید را که می توان از آن دریافت کرد ، بزرگتر می کند ، بلکه به طور مساوی آن را به کلیه قسمت های گیاه موجود در آن توزیع می کند. همان زمان.

پنجره های من عمق 6 اینچ است زیرا خانه با الوار 2 built 6 ساخته شده است ، بنابراین مجبور نیستم طاقچه را بزرگتر کنم. بذرهای من در یک سلول استارت بلند با گلدانهای 2 اینچی با دو ردیف کاشته شد. من اینها را بصورت رایگان در مبادله بذر دریافت کردم ، اما می توان آنها را بصورت آنلاین خریداری کرد یا از مهد کودک محلی شما سفارش داد.

بعد از کاشت بذر ، سلول ها را با کیسه های مواد غذایی پلاستیکی پوشانده و آنها را در بالای یخچال نگه داشتم تا اینکه شروع به جوانه زنی کردند. به محض اینکه بیشتر گلدانهای سلول حاوی نشانه هایی از جوانه زدن گیاهان بودند ، آنها را به سمت ویندوز منتقل کردم. منتظر نباشید که تمام نهال ها جوانه بزنند یا اولین برگ های آنها را باز کنند تا سلول های استارت یا گلدان ها به سمت پنجره منتقل شوند. حیرت انگیز است که این بچه ها چقدر سریع شروع به رسیدن به خورشید می کنند.

تنظیم پنجره نهال (10)

من دو مجموعه از "قفسه" را برای قرار دادن در پنجره های آشپزخانه و اتاق ناهار خوری ام درست کردم. جعبه های مستطیل شکل ساده ساخته شده از تخته های کاج 1 "x 6" با یک یا دو قفسه. آنها را با یک دست و پا بریده و به همراه میخ و چسب در دست نگه داشتند. تابلوها به گونه ای بودند که بطور محکمی در قابهای پنجره مربوطه قرار گیرند.

من واقعاً قفسه هایم را سال قبل از شروع این پروژه برای نگهداری از گیاهان خانه ام درست کردم ، اما آنها برای سینی های چند گیاهچه و "بازتاب های خورشیدی" که می خواستم از آنها برای نهال استفاده کنم ، بسیار خوب کار کردند.

اگر آستانه های شما فقط 4 اینچ عرض دارد ، می توانید در صورت وم با ساختن یک قاب جعبه ساده با استفاده از چوب های گسترده تر ، آنها را بزرگ کنید. فقط مطمئن شوید که آن را با میخ های کوچک به سختی آن را به قاب پنجره چسبانده اید. فقط مطمئن شوید که سر ناخن را کمی از چوب جدا کنید تا بعداً از بین برود.

بازتابنده های خورشیدی به سادگی ورق های طولانی از فویل آلومینیومی هستند که طرف براق آن به سمت پنجره است. فویل به طول دو برابر نخ دندان (که بسیار محکم است و کشش ندارد) تاشو می شود و بین قاب قفسه کشیده می شود و با دو فشار فشرده در محل نگهداری می شود.

تنظیم پنجره نهال (7)

نکته اصلی برای بدست آوردن توزیع یکسان نور خورشید ، اطمینان از فویل به اندازه کافی بلند برای پوشاندن کل ارتفاع گیاهان است - از خاک گرفته تا بالای برگها به همان اندازه که در شش تا هشت هفته طول خواهد داشت - و به اندازه کافی گسترده است برای پوشش دادن تمام پوشش گیاهی از انتهای تا انتها. گیاهانی که در "منطقه بازتابی" قرار ندارند لاغر شده و چاودار خواهند شد. من همچنین عمداً شکافی را در قسمت بالای قفسه و قسمت زیرین گلدان ها که در معرض هر دو قسمت گرم شده هستند قرار داده ام و گردش هوا را افزایش می دهم تا از خاموش شدن قالب و لکه گیری جلوگیری شود.

قبل از قرار دادن روی فویل آلومینیوم ، آینه ها و چندین ف بازتابنده دیگر را امتحان کرده بودم ، اما این فویل به من انعطاف پذیری و بازتابی عالی داد. به علاوه ، من قبلاً رول بزرگی در کشوی آشپزخانه خود داشتم. پتو های نقره ای فضایی یا سپرهای خورشیدی تاشو اتومبیل نیز به خوبی کار می کنند. کار با فویل سنگین کار ساده تر از فویل نازک ارزان است که تمایل به خیس شدن و پارگی بیش از حد آسان دارد.

وقتی نیاز داشتم که وقت خود را با کار نهال بگذرانم یا سینی ها را برای آب دادن یا پیوند جدا کنم ، من به سادگی از یک قطعه نوار مجرای کوچک برای نگه داشتن طرفین استفاده کردم تا اینکه تمام شد.

در ابتدا ، من فویل را در شب بلند کردم و فکر کردم نهال ها کنار پنجره خیلی سرد هستند. اما خیلی زود فهمیدم که اگر چنین کاری را انجام دهم ، آنها واقعاً شب به سمت چراغهای داخل خانه تکیه می دهند. همچنین ، با نگه داشتن بازتابنده ها در شب ، شرایط خنک تر در واقع نهال های جادویی تولید می کند.

تنظیم پنجره نهال (11)

من نهال هایم را در تنظیم بازتابنده پنجره خورشیدی رها کردم تا اینکه آماده شدم تا در حدود 10 هفته پس از کاشت ، سخت کار کردن آنها را در خارج انجام دهم. زمان خود را با گوش انجام دهید و بدانید که ممکن است کمی طولانی تر یا کمی کوتاه تر از آن طول بکشد تا نهال های windowsill خود را برای آن مرحله آماده کنید.

بنابراین ، اگر با سندروم نهال ساق پا دست و پنجه نرم کرده اید ، من به شدت از شما می خواهم که روش بازتاب خورشیدی را که من توسعه داده ام ، با استفاده از چیزی غیر از کاشی و نوار یا نوار ، امتحان کنید یا خودتان بیایید. در هر صورت ، لطفاً داستانهای موفقیت و عکسهای خود را به اشتراک بگذارید!

تا دفعه دیگر ، باغبانی مبارک!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها