چگونه کاشت بذر می تواند زندگی شما را تغییر دهد
توسط برایان برروز

"برای به دست آوردن چیزی که هرگز نداشته اید ، باید کاری را انجام دهید که هرگز نکرده اید." ناشناخته است

رویدادهای خاصی وجود دارد که می تواند ما را به سمت هسته اصلی سوق دهد: شروع به کار جدید ، حرکت در سراسر کشور ، پایان دادن به یک رابطه. در طی سه ماه گذشته ، من هر سه این موارد را تجربه کردم.

برای کسی که در برابر تغییر مقاوم است ، می تواند دشوار باشد وقتی که در هر جایی که نگاه می کنم ، افراد جدیدی را ملاقات کند و حتی یک صنعت جدید را نیز یاد بگیرند ، می توانم آنجا را ببینم.

نوع A تا استخوان ، من همیشه می خواستم کنترل یک وضعیت را داشته باشم.

وقتی هفت ساله بودم ، در وسط یک دندانپزشکی که در زمستان با مونتانا مشغول گفتگو بود ، به همراه پدربزرگ و مادربزرگم به کابین ما در بیابان رفتم. ما برنامه هایی برای خوردن غذاهای پیک نیک خود داشتیم که من و مادربزرگ در هنگام نشستن در کنار آتش و بازی کارت مورد علاقه ما که شامل سکه ها بود ، با دقت تهیه کرده بودیم.

تعجب من را تصور کنید وقتی که پس از طوفان بزرگ برفی ، ده پا برف هنگام ورود به ما سلام کرد و راهمان را به داخل کابین مسدود کردیم. من به مادربزرگ گفتم: "این متن عکس من نیست".

هجده سال سریع پیش می روم ، و اینجا در بیست و پنج سالگی هستم. در طول سفر دیگری در زمستان (این بار برای سال نو) به کابین خانوادگی ، من و پسرم آن زمان در ماشین رانندگی و کنار اهدافمان برای سال آینده در کنار یکدیگر نشستیم.

من واقعاً بزرگ بودم (پیدا کردن شغل جدید) و کار دیگری که فکر می کردم آسان خواهد بود (یاد بگیرید که با تغییر سازگار شوید). کمی می دانستم که کار به ظاهر سخت (دستیابی به شغل جدید) آسانتر از آن چیزی است که فکر می کردم انجام می شود ، و کمی آسان-طلایی بزرگترین مبارزاتی است که امسال با آن روبرو شدم.

تنها چیزی که می توانم در مورد مقاومت من در برابر تغییر برای شما تعریف کنم این است که احساس تسلیم شدن در برابر عدم کنترل می شود. بسیار شبیه به رها کردن از راه های مختلف است ، که احساس می کنم با مقاومت در برابر تغییر ، دست به دست هم می دهد.

بسیاری از افراد اغلب می خواهند به گذشته چسبیده ، حتی اگر تنها باشد و ما را گریه کند ، زیرا احساس راحتی بیشتری نسبت به انجام کارهایی که ما را می ترساند بسیار راحت است: رها کردن و پذیرفتن تغییراتی که وارد زندگی ما می شود.

این آسان نبوده است همین که می نویسم این چیزی است که من با آن مبارزه می کنم. روزهای خوبی و روزهای خیلی بدی وجود دارد. و این احساس تسلیم شدن از گذشته ای که من آنقدر عزیزم داشتم ، احساس تسلیم شکست می شود. اما من یاد گرفته ام که با انجام یک کار بسیار ساده با آن کنار بیام: بذر می کنم.

کاشت بذر چیست؟ این عمل ساده تنظیم چیزی است که به شما کمک می کند زندگی مورد نظر خود را هدایت کنید. لحظه ای ناراحت است و می فهمد که می توانید از آن برای سوختن استفاده کنید.

حالا هر وقت احساس اضطراب در مورد زندگی جدیدم کردم یا تصور کردم که سابقم را با شخصی جدید تصور می کنم ، فوراً یک تغییر بدنی ایجاد می کنم.

از خواب بلند می شوم و برای مادرم کارت می نویسم که به او می گوید چقدر او را دوست دارم. من وقایع شبکه را در وب تحقیق می کنم ، و سپس در واقع به سراغ آنها می روم. درخواست های مصاحبه نامه الکترونیکی را برای افرادی که می خواهم در وب سایت خود داشته باشم ارسال می کنم.

من با آن دوست دوستی تماس می گیرم که می گوید آنها می خواهند آویزان شوند و به من نشان دهند چقدر درخشان لس آنجلس ، خانه جدید من ، واقعاً می تواند باشد. من درد خود را به زمانی که کاشت بذر را برای زندگی می خواهم تبدیل کنم تبدیل می کنم.

و حتی اگر کاشتن یک باغ کامل به خودی خود دلهره آور و پر اضطراب به نظر برسد ، همه کاری که باید انجام دهید اینست که با کاشت یک بذر شروع کنید. و یکی دیگر را در اینجا و آنجا اضافه کنید. مواظب آن بذرها باشید و قبل از دانستن آن ، یک چیز کوچک برگ سبز یک روز به شما سلام می کند.

یا ، در زندگی واقعی ، شما در شغل خود موفق خواهید بود یا یک پسر ناز به شما تعارف می دهد. هیچ چیز هیجان انگیز تر از دیدن بذر شما به چیزی که شکوفا می شود نیست.

در حالی که شما شروع به کاشت بذر در زندگی خود می کنید ، چند نکته وجود دارد که باید در خاطر داشته باشید:
1. دانه ها زمان لازم برای رشد دارند.

یک باغ کامل در طول شب ایجاد نمی شود ، و هیچ یک زندگی رویایی نیست.

اما با تمرکز بر روی مثبت و دیدن بذرهای کوچکی که از زمین به بیرون می خورند و به شکل چیز جدیدی می روند ، می توانیم پیشرفتی را که در سفر خود در پیش می گیریم ببینیم تا زندگی خود را همیشه آغاز کنیم. تحت تعقیب.
2. دانه ها برای رشد باید تغییر کنند.

یک دانه نمی تواند یک دانه برای همیشه بماند. هنگامی که از خاک تغذیه کننده ، پرتوهای نور خورشید و آب مراقبت می شود ، شکل آنها تغییر می یابد و شروع به تبدیل شدن به هرچه می شود می شد می شد.

برای اینکه واقعاً تغییر مثبتی را تجربه کنید ، شما نیز باید گذشته خود را رها کنید و تحولی را که در حال وقوع است در آغوش بگیرید. اطمینان داشته باشید که می دانید شکل بهتری می گیرید ، حتی اگر زمان لازم داشته باشد.
3. هنگامی که یک دانه گل می کند ، همه زیبایی خود را تشخیص می دهند.

بعد از اینکه یک دانه دچار تغییر و تحول شده و شکل جدیدی به خود می گیرد ، همه از آن چه می توانند ارائه دهند ، خواه یک آفتابگردان حاوی لبخند باشد یا یک هویج واضح قدردانی می کنند.

هر دانه چیز جدیدی دارد ، چیز دیگری که می تواند کمک کند. و چگونه به این مرحله رسید؟ با گذشت زمان و تغییر تحول.

به آنجا بروید و کاشت بذر در زندگی خود شروع کنید ، هر چقدر هم که اکنون سخت و بی اهمیت به نظر برسد. با کمی وقت ، صبر و تلاش و کوشش ، آنچه اکنون به نظر می رسد یک نقشه خالی خالی خواهد بود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها